komanda

AGNĖ JUŠKĖNAITĖ

GIEDRĖ BANEVIČIŪTĖ

TAURAS GŪDMANTAS

STAGEiT įkūrėja, režisierė, operatorė ir montažo režisierė.

Operatorė-montuotoja, fotografė

Fotografas

PARTNERIAI

JURGA URBONAITĖ

Fotografė

Esame draugiški: bendradarbiaujame su daugybe laisvai samdomų profesionalų bei esame partneriai su kitomis video produkcijos kompanijomis, kad galėtume užtikrinti savo klientams plačiausią galimybių pasirinkimą ir aukščiausios kokybės produkciją už geriausią kainą.

apie mus

STAGEiT Productions - tai vardas, vainikuojantis virš dešimt metų savarankiškos veiklos video ir foto produkcijos rinkoje. Ilgametė laisvai samdomų profesionalų komanda susitiko tam, kad po vienu vardu pasiūlytų geriausią, ką sugeba. Tai - daugiau nei dešimt metų patirties režisuojant, prodiusuojant, filmuojant ir montuojant video produkciją kiekvieno poreikiams, tūkstančiai įvairaus profilio fotografijos projektų ir visą vainikuojanti žmogiška bei nuoširdi komunikacija. Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi jus išgirsti ir pasiūlyti efektyviausią sprendimą jūsų idėjai.

mūsų draugai:

projektų užkulisiai

klientai

Vertybė, kurią itin puoselėjame savo komandoje - paprastas ir žmogiškas bendravimas su klientu. Išlaikydami pagarbą, etiką ir profesionalumą mes siekiame draugiško bendravimo su kiekvienu užsakovu, nuoširdžiai domimės kiekviena paslauga ar idėja, kuriai kuriame vizualinį produktą. To pasekoje esame užsitarnavę ne vieno kliento pasitikėjimą ir padėką, o daugelis mūsų klientų sugrįžta pakartotiniems užsakymams ne vienerius metus iš eilės.

mūsų komanda pasitiki: