Fotografija

Šiandien, kai bene kiekvienas gali pasidaryti asmeninį portretą, mūsų komanda siūlo paslaugas siekiantiems profesionalumo. Į dažniausiai užduodamus klausimus apie fotografijos paslaugas atsakome remdamiesi 10 metų patirtimi.

Kiek kainuoja foto paslaugos?

Kaip ir video, taip ir fotografijos paslaugų kaina priklauso nuo keleto skirtingų aspektų: reikalingų rekvizitų, lokacijos nuomos, stiliaus bei grimo reikalavimų, retušavimo sudėtingumo, techninių poreikių ir taip toliau. Kaip bebūtų, dauguma fotografų dirba už iš anksto nustatytą valandinę  kainą, kuri priklauso nuo specialisto profesionalumo bei patirties. Fotografijos paslaugų kaina laviruoja nuo 50Eur/val iki 150Eur/val, priklausomai nuo pasirinkto fotografo ir užsakymo sudėtingumo. Retušavimo kaina įprastai yra įskaičiuota į valandinę fotografo paslaugos kainą, tačiau esant nestandartiniams retušavimo poreikiams ar dideliam kiekiui nuotraukų ši paslauga taip pat gali būti įkainota papildomai.

Per kiek laiko gausiu galutinį produktą?

STAGEiT komandoje dirba įvairaus profilio fotografai, kuriuos rekomenduojame klientui pagal jo užsakymo pobūdį. Mūsų fotografai specializuojasi renginių, produktų, verslo portretų bei komercinėje fotografijoje. Užsisakę mūsų komandos paslaugą galėsite savo nuotraukas naudoti ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir reklaminiuose stenduose, spaudoje bei kituose aukštos kokybės nuotraukų reikalaujančiose platformose.

kokias fotografijos paslaugas teikiate?

Nuo fotosesijos atlikimo iki galutinio nuotraukų pridavimo gali praeiti mažiausiai 2 savaitės, o sudėtingesni ar didesnio mąsto užsakymai gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Skubiems užsakymams, kuriuos reikia atlikti per keletą dienų, gali būti taikomas papildomas įkainis.

ar turite fotografijos studiją?

STAGEiT Productions studiją fotografijos ir filmavimo darbams galite rasti Vilniuje, Pulko g. 2.
Studija yra naudojama tik vidiniams komandos projektams ir nėra nuomojama atskirai. Šioje lokacijoje rasite baltą cikloramą minimalistinio stiliaus fotosesijoms, keletą skirtingų spalvų fonų bei kelias temines scenas, kurias galima koreguoti pagal jūsų pasirinkto stiliaus poreikius.

Atliktų darbų pavyzdžiai

produktŲ fotografija

PASLAUGŲ FOTOGRAFIJA

RENGINIŲ FOTOGRAFIJA

SPORTO FOTOGRAFIJA

MENINĖ FOTOGRAFIJA

verslo portretai

įvaizdinė fotografija

grožio paslaugų fotografija

įvaizdinė lokacijų fotografija