Video paslaugos

Dažnam užsakovui video produkcija kelia nemažai klausimų. Kaip tai daroma? Kiek tai kainuoja? Kiek laiko užtrunka ir, galiausiai, koks video yra efektyviausias mano tikslams pasiekti? Į dažniausiai pasitaikančius klausimus atsakome remdamiesi 10  metų patirtimi video  industrijoje.

Kiek kainuoja video paslaugos?

Turbūt jau teko pastebėti, kad į šį klausimą retai gaunate tiesų atsakymą. Taip yra todėl, kad video gamybos kainą sudaro daugybė skirtingų elementų. Šie elementai visiškai priklauso nuo užsakovo video poreikių bei tikslų ir gali keisti projekto biudžetą nuo kelių šimtų iki tūkstančių eurų. Mūsų siekis - kruopščiai išsiaiškinti jūsų norus bei poreikius ir pateikti optimaliausią biudžetą nemažinant kokybės standarto bei kūrybiniais sprendimais pasiekiant efektyviausią jūsų idėjos išpildymo variantą. 

Koks video man reikalingas?

Viskas, ką jums reikia žinoti prieš kreipiantis į specialistus - koks yra jūsų video tikslas ir kam jį naudosite. Turint aiškų tikslą mūsų kūrybininkai galės padėti jums sukurti efektyvų video scenarijų, surežisuoti ir nufilmuoti video taip, kad šis būtų efektyviausias būtent jūsų išsikelto tikslo link. Taigi, ar tai būtų pardavimus didinti siekianti reklama ar muzikinis klipas - mūsų komanda yra pasiruošusi sukurti unikalų video produktą efektyviausią būtent jūsų tikslams pasiekti.

Kiek laiko užtruks mano video gamyba?

Priklausomai nuo užsakovo poreikių, video produkcija gali užtrukti nuo kelių savaičių iki keletos mėnesių. Video gamybos procesą sudaro keli etapai: pre-produkcija (pasiruošimas filmavimui), produkcija (filmavimas) ir post-produkcija (montavimo darbai). Kiekvienas etapas, priklausomai nuo jo sudėtingumo, gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. 

Neturiu didelio biudžeto. Kokio video galiu tikėtis?

Visiškai normalu, kad kiekvienam produktui yra numatomi biudžeto rėmai ir mūsų komanda yra pasiruošusi optimaliai spręsti visus kūrybinius klausimus, kurie padėtų atrasti norų ir galimybių kompromisą. Jei turite išankstinį biudžetą savo video idėjai - informuokite mūsų komandą iš anksto ir mes pasistengsime sugalvoti efektyviausią sprendimą pagal jūsų galimybes.

MAN NEREIKIA VISOS PRODUKCIJOS KOMANDOS. AR DIRBATE KAIP PAVIENIAI SPECIALISTAI?

Atsižvelgiant į video industrijos poreikius, STAGEiT Productions siūlo ne tik komandines, bet ir pavienių laisvai samdomų specialistų paslaugas. Mūsų komandą reprezentuoja keletas nuolatinių veidų, tačiau už jų slepiasi ir ilgas sąrašas freelance operatorių, montuotojų, koloristų, apšvietėjų, prodiuserių, grimerių, stilistų ir kitų video industrijoje dirbančių žmonių. Taigi, jei ieškote ne visos komandos, o tik vieno specialisto, susisiekę su mumis taip pat galite gauti konkrečių pasiūlymų ar tiesiog patikrintų rekomendacijų. 

man reikia sukurti projektą nuo a iki z. Ar teikiate visas paslaugas po vienu stogu?

STAGEiT Productions gali pasiūlyti visas standartinei video produkcijai reikalingas paslaugas nuo prodiusavimo iki galutinio montažo. Susidūrus su projektais, kurių poreikiai yra neįprasti ar didesni už mūsų komandos vidines galimybes, mes kolaboruojamės su patikrintais partneriais kituose video produkcijos kompanijose, o tai mums leidžia pasiūlyti dar geresnes sąlygas klientams ir pasiekti aukščiausią įmanomą rezultatą. 

Atliktų darbų pavyzdžiai

after-movie

soc.medijų reklama

muzikiniai klipai

įvaizdiniai klipai

Televizijos laidos

reklama

mokymai

Youtube serijos

trumpametražis kinas